Bilindik Jackpot Oyunları İçin Betpas

Anında milyoner olmak istiyorsanız, Betpas sitesinin jackpot oyunları oynamanın dışında bunu başarmanın çok az yolu vardır. Progresif jackpotlar, başlıca jackpotların genellikle 7 rakamlı toplamlara girmesi nedeniyle en popüler oyun türlerinden bazılarıdır. Bu site, en çok oynanan ilerici oyunlardan bazılarına sahip ve Betpas jackpot bölümüne girerken çok fazla seçeneğiniz olacak.

Jackpot Giant tartışmasız en ünlü Playtech aşamalı jackpot oyunudur. Tarih öncesi bir ayar içeren 5 silindirli 50 ödeme çizgili bir slot oyunudur. Oyun Wilds, Scatters, Free Spins ve Kazanç Çarpanları gibi tüm önemli özelliklere sahiptir. Bahis seçenekleri bir miktar sınırlıdır.

Diğer Özellikler

DC Comics aşamalı slotları kesinlikle daha iyi olanlardan bazıları. Bu durumda, birden fazla başlık birbirine bağlanır ve aynı aşamalı ikramiyeye sahiptirler. Oynayabileceğiniz 10’dan fazla farklı Betpas oyunu var, hepsi Batman, Superman, Green Lantern, vb. gibi bazı DC süper kahramanlara sahiptir. Her durumda, kesinlikle eğlencelidir ve birinden bıkarsanız, aynı Betpas ikramiyesini kazanmak için oynarken her zaman bir sonrakine geçebilirsiniz.